Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Strona główna » O wszystkim i o niczym » Off-topic » Niszczenie Marzeń ;q
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Niszczenie Marzeń ;q

Strona 3 z 94
  «   12
3
456789   »
0
8 Sierpnia 2011r. 21:43
napisałeś posta, niestety został on usunięty przez moderatora

chciałabym móc wznieść się ponad moje życie
9 Sierpnia 2011r. 10:58
Owszem wznosisz się, jednak bardzo szybko upadasz z podwójnym hukiem

chciałbym móc cofnąć się w czasie
9 Sierpnia 2011r. 15:58
cofasz się w czasie by zauważyć że i tak nie możesz zmienić przyszłości w dodatku nie możesz wróci do swoich czasów obecnych i zostajesz uwięziony w pętli czasowej

chciałabym móc zobaczyć cąły wszechświat

9 Sierpnia 2011r. 19:16
Polecisz w kosmos go zobaczyć ale niestety okaże się, że zapasy tlenu są zbyt małe by to zrobić.

Chcę przeczytać regulamin strony.
11 Sierpnia 2011r. 12:24
Nie przeczytasz go bo jesteś analfabetą :P

Chcę wypić mleko bananowe.
12 Sierpnia 2011r. 1:08
Jakiś Koreańczyk przebije Ci je szpilką i całe wyleje się z kartonika prosto na twoją torebkę, w której były materiały wybuchowe z zapalnikiem wrażliwym na wilgoć, szybko więc wyrzucisz torebkę jak najdalej od siebie trafiając na ptaka, który poleci z nią do Moskwy i przypadkowo wysadzi. Rosja wypowie wojnę gołębiom wysyłając pluton zmechanizowanych mrówek w celu zniszczenia wszystkich latających opierzonych stworzeń. Armia USA dowiadując się o tym, wyśle ultra nowoczesne bojowe dżdżownice do powstrzymania armii mrówek, w obawie przed zabiciem wszystkich indyków, nie ważne, że nie latają, Rosjanie po pijaku i tak je zmrówkują - trzeba ratować amerykański styl życia! W tym czasie Japonia i Korea południowa podpisują pakt i wysyłają mordercze loli z wielkimi mieczami w celu zadźgania dżdżownic, które popłyną tam gdzie nie trzeba. W tym czasie Unia Europejska pod przewodnictwem Polski na niewalnym zgromadzeniu niewalnych przywódców niewalnych państw postanawia wysłać do boju krwiożercze chomiki oraz jednego niekrwiożerczego kreta prawnika, który będzie pilnował przestrzegania wszelkich zasad UE. Po wielu miesiącach walk, kraje podpisują porozumienie, w którym Rosja zagrabia Polskę, Polska zagrabia Austrię, Austria zagrabia Niemcy, Niemcy zagrabiają Francję, Francja zagrabia Wielką Brytanię, WB zagrabia USA, USA zagrabia Rosję, A Japonia dostarcza wszystkim darmowe Pocky.

Chciałbym wreszcie dokończyć On-Anime ^w^
12 Sierpnia 2011r. 10:09
Nieeeeeeee~ Moje mleko bananowe D:

Nie uda Ci się tego zrobić, ponieważ umarniesz na zawał, po tym jak dowiesz się że to nie możliwe[właśnie teraz :D].

Chcę kupić płytę mojego ukochanego~ zespołu. :3
1 Września 2011r. 21:08
cud ..okaząło się że masz wystarczającą ilość pieniędzy do kupienia twojej ukochanej płytki, pędzisz do sklepu z wielką eskcyctajcą a na półce zobaczysz swoją ukochaną zdobczy , jednak okaże sie że nie jest ona sprzedawana osobom nieletnim, tak więc wracasz do sklepu z rodzicami którzy kupują ci ów wymarzoną płytke, przychodzisz do domu delikatnie otwierasz pudełko a tu okazuje się że płyta jest złamana a po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się...na dodatek rodzice nie kupią ci nowej

chce dostać sie do animowego świata!
Ostatnio edytowany przez roc14 4 Września 2011r. 12:57, W całości zmieniany: 1
3 Września 2011r. 12:05
Roca ma talent to niszczenia marzeń xD Teraz tylko musisz napisać swoje marzenie ;p
4 Września 2011r. 12:57
hai hai gomene chce dostać sie do animowego świata!
4 Września 2011r. 13:32
masz szczęście , dostajesz się do pięknego słodkiego animowanego świata różu , który jest niekończący się jak niekończąca się ósemka . wystarczy że przeżyjesz tortu różowego klona kasieka i możesz sobie żyć w tym pięknmym świecie różu...
chce zjeść słońce
Ostatnio edytowany przez barthes8 4 Września 2011r. 13:38, W całości zmieniany: 1
11 Września 2011r. 22:36
w końcu udaje ci sie zjeść słońce, jednak gdy docierają ostatnie promienie słoneczne do ziemi, wszyscy ludzie chcą cie zabić tak więc wojska stacje badawcze szykują sie do zadania ci śmierci jak najboleśniejszej, bolesnej na tyle byś mógł odpokutować zniszczenie życia na ziemi kare tak bolesną jaką możesz sobie tylko wyobrazić, dodatkowo słonce okazało sie dla ciebie niestrawne

chce móc zwiedzić własną podświadomość nie uszkadzając nic przy tym < mam na myśli chce wyjść cało z tego>
7 Maja 2013r. 21:02
udaje ci się ja zwiedzić i nic ci nie jest ,jednak po kilku dniach nie możesz uwierzyć co tam zobaczyłeś i popadasz w chorobę psychiczną. Dręczony wspomnieniami postanawiasz się powiesić by zakończyć tą udrękę.

Chcę móc stać się osobą nie z tego świata lub być postacią jakiegoś anime
7 Maja 2013r. 21:46
Zostajesz ufo nie z tego świata ale cygany cie znajdują kroją i wysyłają do fabryki żelków

Chce zobaczyć niebo w tibii
7 Maja 2013r. 22:19
Gdy nadejdzie dzień w którym będzie można zobaczyć niebo w tibi stracisz wzrok.

Chciałbym poznać ludzi mózg w 100%.

Strona 3 z 94
  «   12
3
456789   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2018
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.